w Skarżysku-Kamiennej

W środę 8 czerwca uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Warszawy. Program wyjazdu był bardzo ciekawy i urozmaicony, łączył edukację z rozrywką. Uczestnicy wyprawy pod opieką przewodnika rozpoczęli zwiedzanie miasta od wizyty w Pałacu Kultury i Nauki, który jest najwyższym budynkiem Warszawy. Widok z tarasu widokowego był niesamowity, wspaniała pogoda pozwoliła na podziwianie panoramy miasta. Następnie uczniowie odbyli spacer ulicami Starego Miasta, Nowego Światu, Krakowskiego Przedmieścia, przeszli obok Pałacu Prezydenckiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Mogli również wejść na taras widokowy Biblioteki UW oraz przechadzać się po ogrodach znajdujących się na dachu tego budynku. Niewątpliwie najbardziej atrakcyjnym punktem programu był pobyt w Parku Trampolin, gdzie można było pod okiem instruktorów spróbować swoich sił w akrobacjach, „popływać”w basenie z gąbkami czy zagrać w piłkę koszykową na trampolinie.
Niezwykle ciekawy wyjazd rozbudził apetyty uczniów na kolejne wyprawy, które na pewno zostaną zorganizowane w przyszłym roku szkolnym. Brawo dla organizatorów!

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA