w Skarżysku-Kamiennej

W piątek 17 marca, w hali sportowej I LO odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców, turniej odbył się w ramach współzawodnictwa sportowego o puchar starosty skarżyskiego.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn: Zespół Szkół Transportowo – Mechatronicznych, I LO im. J. Słowackiego, II LO im. A. Mickiewicza, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Samochodowo – Usługowych i Zespół Szkół Technicznych.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny.W grupie A zagrały reprezentacje: ZSE, ZST i ZSTM, w grupie B: I LO, II LO i ZSS-U. Do półfinałów awansowały ZST, ZSE (grupa A) i I LO i II LO (grupa B).

Nasza drużyna w składzie: Artur Osuch, Michał Lorenz, Kamil Sasal, Ernest Miernik, Kacper Kowalik, Michał Włudarczyk, Karol Płatek, Bartłomiej Zając, Dawid Zolbach, Marcel Sorbian, Kamil Kaluga, Karol Życiński, Sebastian Cichoń wywalczyła 5 miejsce pokonując Zespół Szkół Samochodowo Usługowych 4:0.

Mistrzem Skarżyska Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców została reprezentacja I LO im. J.Słowackiego.