w Skarżysku-Kamiennej

Z okazji Mikołajek 6 grudnia Dyrekcja, Nauczyciele oraz Samorząd Uczniowski przygotowali dla uczniów naszej szkoły niespodziankę. Odbyło się spotkanie w auli szkolnej, które rozpoczęło się humorystycznie nauką świątecznej piosenki prowadzoną przez Panią Dyrektor Joannę Żurawkę oraz wspólnym śpiewaniem.

Podczas spotkania miał miejsce pokaz robota Lego Mindstorms skonstruowanego i zaprogramowanego przez uczniów klasy 2LM: Macieja Golisa, Alberta Zapalskiego, Jakuba Środę pod kierunkiem nauczyciela mechatroniki pana Piotra Gębusi. Z przygotowanej prezentacji uczniowie mogli się dowiedzieć, jakie są zasady działania tego urządzenia oraz w jaki sposób i z jakich elementów został wykonany.

Oczywiście do auli przybył św. Mikołaj w towarzystwie Śnieżynek, który wraz z nauczycielami rozdawał wszystkim uczniom cukierki. Nauczyciele również zostali obdarowani – otrzymali rózgi :). Zapanowała przedświąteczna radosna atmosfera, którą dopełniały świąteczne piosenki. Aż żal było wracać na lekcje. Święta już naprawdę blisko.