w Skarżysku-Kamiennej

We wtorek 18 listopada w  auli  naszej szkoły odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt  w Tenisie Stołowym. Organizatorem turnieju był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego. Opiekę nad zawodami objął nauczyciel wychowania fizycznego ZSTM p.Sławomir Jaworski, a sędzią głównym był p.Wacław Ziomek.
W turnieju wzięło udział siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Do półfinału weszły drużyny dziewcząt reprezentujących Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Technicznych, II LO i III LO.
Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna II LO, która w finale pokonała Zespół Szkół Technicznych 4:1. W meczu o trzecie miejsce ZSE pokonał III LO 4:3.
W klasyfikacji drużynowej dziewczęta z naszej szkoły zajęły 6 miejsce.