w Skarżysku-Kamiennej
29 kwietnia 2015 na Orliku przy Zespole Szkół Technicznych rozegrano  w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Skarżyskiego finały Powiatowych Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców.Organizatorem turnieju  jest Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki  Starostwa Powiatowego.
W turnieju wzięło udział siedem drużyn, reprezentujących I LO im.J.Słowackiego, II LO im.A.Mickiewicza, III LO im.S.Staszica, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Samochodowo – Usługowych, Zespół Szkół Transportowo – Mechatronicznych i Zespół Szkół Technicznych. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, z których do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły.

W grupie A zagrały reprezentacje: II LO, I LO, ZSSU i ZST , w grupie B: III LO, ZSTM i ZSE.  W wyniku spotkań grupowych, które rozegrano we wtorek 28 kwietnia, do półfinałów awansowały II LO, III LO , ZST i ZSTM.

W pierwszym spotkaniu półfinałowym  zmierzyły się ekipy ZSTM i ZST. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ZST 2:1. Drugi półfinał, w którym zagrały drużyny II LO i III LO zakończył się zwycięstwem  Mickiewicza  4:3.

Przegrane drużyny rywalizowały w małym finale, który decydował o trzecim miejscu w turnieju. Zespół Szkół Transportowo- Mechatronicznych pokonał III LO 1:0.

Najlepszą drużyną  turnieju okazała się reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych, która w finale pokonała II LO im.A.Mickiewicza 2:1.

Najlepszym  zawodnikiem okazał się Kamil Ziętkowski ( ZST).