w Skarżysku-Kamiennej

„Bo coś w szaleństwach jest młodości,
wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
co jest mądrzejsze od mądrości
i rozumniejsze od rozumu.”

Leopold Staff

Tymi słowami zapraszali na swój bal studniówkowy tegoroczni maturzyści. Uroczysta zabawa odbyła się 6 lutego w restauracji Aramis w Skarżysku-Kamiennej, a wzięli w niej udział uczniowie klas 4 AM i 4 AL wraz z partnerami oraz zaproszeni goście.

Studniówka rozpoczęła się o godzinie 18 podziękowaniami od rodziców i uczniów dla dyrekcji, wychowawców oraz grona pedagogicznego. Dyrekcja i wychowawcy otrzymali od swoich wychowanków piękne bukiety kwiatów. Następnie głos zabrała pani dyrektor Joanna Żurawka, która powitała wszystkich obecnych, podziękowała rodzicom za przygotowanie balu oraz życzyła uczestnikom studniówki dobrej zabawy. Pani dyrektor przypomniała również maturzystom, że do majowego egzaminu dojrzałości pozostało jedynie 88 dni.

Po okolicznościowych przemówieniach przyszedł czas na tradycyjnego poloneza, którego przygotowała wraz z młodzieżą pani Izabela Żak. Uczniowie zatańczyli pięknie i dostojnie. Następnie po uroczystym obiedzie i sesji zdjęciowej rozpoczęła się zabawa do białego rana. Tańcom nie było końca, dobrze bawili się zarówno uczniowie, jaki i ich rodzice oraz nauczyciele.

Oprawę muzyczną zapewnił zespół Atlantic.