w Skarżysku-Kamiennej
27 kwietnia 2015r. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej  Dziewcząt. Turniej rozegrano w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Skarżyskiego, którego  organizatorem jest Wydział Edukacji, Kultury,Sportu i Turystyki  Starostwa Powiatowego. Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna  I LO im.J.Słowackiego, która w finale pokonała Zespół Szkół Ekonomicznych po rzutach karnych 3:1.
W turnieju wzięło udział sześć  drużyn : I LO im. J.Słowackiego, II LO im. A.Mickiewicza, III LO im. S.Staszica, Zespół Szkół Ekonomicznych i Zespół Szkół Samochodowo – Usługowych i Zespół Szkół Transportowo -Mechatronicznych. Drużyny podzielono  na dwie grupy, z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny.W grupie A zagrały reprezentacje I LO, ZSTM, ZSE, w grupie B: ZSSU, II LO, III LO. Do półfinałów awansowały I LO, ZSE, ZSSU i II LO.W meczu o  piąte miejsce III LO pokonało Zespół Szkół Transportowo – Mechatronicznych 2:0. W pierwszym spotkaniu półfinałowym zmierzyły się ekipy I LO i ZSSU.  Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Erbla po rzutach karnych 3:1, ponieważ w regulaminowym czasie był remis 0:0. Drugi półfinał, w którym zagrały ekipy II LO i ZSE zakończył się zwycięstwem Ekonomika 2:1.W  meczu o trzecie miejsce  II LO  pokonało Zespół Szkół Samochodowo – Usługowych 1:0.Mistrzem Skarżyska Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt w Piłce Nożnej została reprezentacja I LO im. J. Słowackiego, która w finale pokonała po serii rzutów karnych Zespół Szkół Ekonomicznych 3:1. W regulaminowym czasie gry nie padła żadna bramka.
Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Ewa Skowron z I LO im.J.Słowackiego.I LO zagrało w składzie: Magdalena Żałądek, Wioletta Staszewska, Kinga Staszewska, Anna Biela, Ewa Skowron, Agnieszka Nowak, Małgorzata Walińska. Opiekunem drużyny jest  p.Tomasz Gospodarczyk.