w Skarżysku-Kamiennej

Dnia 11.01.2019 w MCK odbyła się V Gala PaTu i Wolontariatu. Głównym punktem Gali był spektakl „American Dream” w wykonanie młodzieży z I LO, II LO oraz naszej szkoły. Uczniowie przygotowywali się od października spotykając się na próbach w soboty w Sali Konferencyjnej Biblioteki Pedagogicznej. Z naszej szkoły zagrały Izabela Gromiec z kl. 4LM w podwójnej roli Izy oraz Gabriell, a także uczennica kl. 1LM Elżbieta Chyb, która wcieliła się w Agatę. Nad całym przedsięwzięciem czuwała Izabela Żak.

Po spektaklu wystąpił nasz zespół muzyczny w składzie Klaudia Sławek kl. 3TK, Jakub Środa, Albert Zapalski oraz Paweł Serafin – wszyscy muzycy z kl. 4LM. Piosenka w ich wykonaniu zachwyciła publiczność.

Na widowni zasiadła młodzież ze szkół średnich powiatu skarżyskiego oraz szkół podstawowych. Wśród publiczności nie zabrakło oczywiście naszych uczniów z kl. 1 LM.

Kto nie miał okazji obejrzeć występu, może od poniedziałku znaleźć cały materiał filmowy na stronie Telewizji Świętokrzyskiej. Serdecznie polecamy.