w Skarżysku-Kamiennej

W sobotę 3 września w małej auli Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych odbyło się sentymentalne spotkanie absolwentów po 20-tu latach od ukończenia szkoły – rocznik 1996. Warto po latach spotkać się, zobaczyć znajome twarze i odświeżyć wspomnienia.

Gości serdecznie powitała pani dyrektor Joanna Żurawka, wyrażając ogromną radość z ich obecności w murach szkoły- w dawnym TZN. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni wychowawcy: Pan Tadeusz Andrzejewski, były dyrektor TZN i pierwszy wychowawca absolwentów oraz Pani Jolanta Wiśniewska – druga wychowawczyni klasy.

W ciepłej i serdecznej atmosferze, toczono długie rozmowy, z humorem wspominano dawne lata, przytaczano anegdoty z życia szkoły. Wspominano byłych nauczycieli i kolegów. Z łezką w oku zebrani obejrzeli przygotowaną prezentację multimedialną. Swoją wdzięczność absolwenci wyrazili również pięknymi bukietami kwiatów złożonymi na ręce dyrekcji i wychowawców.

Absolwenci przekazali na ręce Pani Dyrektor pamiątkową chustę z podpisami wszystkich zebranych, która umieszczona została w gablocie szkolnej.