w Skarżysku-Kamiennej

W środę 16 listopada, w hali sportowej I LO im. J. Słowackiego odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców, był to ostatni turniej, którego wyniki liczone były do ogólnej klasyfikacji Współzawodnictwa Sportowego o Puchar Starosty Skarżyskiego.

Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna Zespołu Szkół Transportowo Mechatronicznych, która w finale pokonała II LO im. A. Mickiewicza 2:1 (21:25, 25:17, 15:8).

W turnieju wzięło udział sześć drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach, o tytuł mistrzowski i punkty do współzawodnictwa zagrały reprezentacje I LO, II LO, ZSE, ZSTM, ZST i ZSSU.
Zwycięzcą Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców została reprezentacja Zespołu Szkół Transportowo – Mechatronicznych, która w finale po zaciętym i emocjonującym spotkaniu pokonała II LO im. A. Mickiewicza 2:1 (21:25, 25:17, 15:8).

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik ZSTM – Karol Szcześniak.
Nasza drużyna zagrała w składzie: Jakub Jędraszczyk, Artur Wiatrak, Michał Głodkowski, Mateusz Brzózka, Tomasz Wicik, Sebastian Piętak, Daniel Olbryś, Mateusz Kowalik, Daniel Kudliński, Mateusz Kaluga, Karol Szcześniak, Radosław Spadło.

Opiekun: Jarosław Sosnowski.